    Samsung LS32FG510EUXEN computer monitor 81.3 cm (32″) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
    ×
    Järelmaksu kalkulaator
    HIND
    SISSEMAKSE
    KUUDE ARV12 kuud
    Keskmine kuumakse
    ESITA TAOTLUS
    7 in stock
    • Värskendussagedus
      180 Hz
    • Ekraan:
      81.3 cm (32")