    GIGABYTE MO27Q28G 27″ OLED QHD Gaming Monitor – 2560 x 1440, 280Hz, 0.03ms, 335 cd/m², Display HDR True Black 500, HDMI 2.1, Displayport 1.4
    ×
    Järelmaksu kalkulaator
    HIND
    SISSEMAKSE
    KUUDE ARV12 kuud
    Keskmine kuumakse
    ESITA TAOTLUS
    9 in stock
    • Ekraan:
      68.6 cm (27")
    • Ekraani heledus (tüüpiline)
      335 cd/m²
    • Ekraani kuju
      Flat
    • Reageerimisaeg
      0.03 ms
    • Ekraani resolutsioon:
      2560 x 1440 pixels
    • HD tüüp
      Quad HD
    • Ekraanitehnoloogia
      OLED
    • Värskendussagedus
      280 Hz