    Samsung LS32FG510EUXEN computer monitor 81.3 cm (32″) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
    ×
    Installment Calculator
    PRICE
    DOWN PAYMENT
    PERIOD (MONTHS)12 months
    Average monthly payment
    APPLY NOW
    7 in stock
    • Refresh Rate
      180 Hz
    • Screen:
      81.3 cm (32")