    LG 32G600A-B computer monitor 81.3 cm (32″) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
    ×
    Järelmaksu kalkulaator
    HIND
    SISSEMAKSE
    KUUDE ARV12 kuud
    Keskmine kuumakse
    ESITA TAOTLUS
    13 in stock
    • Ekraani heledus (tüüpiline)
      300 cd/m²
    • Ekraani kuju
      Curved
    • Ekraanitehnoloogia
      LCD
    • Reageerimisaeg
      1 ms
    • Ekraani resolutsioon:
      2560 x 1440 pixels
    • HD tüüp
      Quad HD
    • Ekraan:
      81.3 cm (32")
    • Värskendussagedus
      180 Hz