    ASUS ROG Strix XG27ACMEG
     399.00
    ×
    Järelmaksu kalkulaator
    HIND
    SISSEMAKSE
    KUUDE ARV12 kuud
    Keskmine kuumakse
    ESITA TAOTLUS
    3 in stock
    • Reageerimisaeg
      1 ms
    • Ekraan:
      27"
    • Värskendussagedus
      260 Hz
    • Ekraani resolutsioon:
      2560 x 1440 pixels
    • Ekraanitehnoloogia
      ЖК
    • HD tüüp
      Wide Quad HD
    • Ekraani kuju
      Flat
    • Ekraani heledus (tüüpiline)
      400 cd/m²
    • Sisseehitatud kõlar(id)
      No
    • Brand:
      ASUS
    • Tootja kood
      90LM0C70-B01371
    LISA:
    ROG Strix XG27ACMEG
    Utility Redefined
    Elevate your gaming experience with the ROG Strix XG27ACMEG, meticulously crafted for utility and performance. Immerse yourself in smooth, lifelike visuals boasting a 1440p resolution, 260Hz (OC) refresh rate, and lightning-fast 0.3ms response time (min.). Conquer challenges effortlessly with AI-powered features, and enhance your connectivity options with the inclusion of a versatile Type-C connection, ensuring you stay ahead while enjoying the convenience of modern connectivity.
    • 27-inch 2560 x 1440 HDR gaming monitor with ultrafast 260Hz (OC) refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay