    Samsung LS27FG500SUXEN
     439.00
    ×
    Järelmaksu kalkulaator
    HIND
    SISSEMAKSE
    KUUDE ARV12 kuud
    Keskmine kuumakse
    ESITA TAOTLUS
    15 in stock
    • Reageerimisaeg
      0.03 ms
    • Ekraan:
      27"
    • Värskendussagedus
      180 Hz
    • Ekraani resolutsioon:
      2560 x 1440 pixels
    • Ekraanitehnoloogia
      OLED
    • HD tüüp
      Quad HD
    • Ekraani kuju
      Flat
    • Ekraani heledus (tüüpiline)
      200 cd/m²
    • Sisseehitatud kõlar(id)
      No
    • Brand:
      Samsung
    • Tootja kood
      LS27FG500SUXEN
    LISA:
    Epic Screen. Epic Play.
    Stunning visuals and brighter highlights
    QD-OLED in QHD
    Stay in the game without distraction
    Glare Free
    Dive into realistic gameplay with lifelike colors
    Pantone Validated
    Enhanced brightness and clearer details
    HDR10
    Outmaneuver opponents with smooth gameplay
    0.03ms Response Time & 180Hz Refresh Rate
    Race to the top with ultimate speed. The 0.03ms (GtG) response time captures movements in real-time, while the 180Hz refresh rate minimizes lag — allowing you to react fast to exhilarating gameplay with ultra-smooth action.