    LG 32G600A-B computer monitor 81.3 cm (32″) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
    ×
    Installment Calculator
    PRICE
    DOWN PAYMENT
    PERIOD (MONTHS)12 months
    Average monthly payment
    APPLY NOW
    13 in stock
    • Display brightness (typical)
      300 cd/m²
    • Screen shape
      Curved
    • Display technology
      LCD
    • Response time
      1 ms
    • Screen resolution:
      2560 x 1440 pixels
    • HD type
      Quad HD
    • Screen:
      81.3 cm (32")
    • Refresh Rate
      180 Hz