    Samsung LS27FG500SUXEN computer monitor 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD OLED Black
    ×
    Installment Calculator
    PRICE
    DOWN PAYMENT
    PERIOD (MONTHS)12 months
    Average monthly payment
    APPLY NOW
    10 in stock
    • HD type
      Quad HD
    • Response time
      0.03 ms
    • Display technology
      OLED
    • Display brightness (typical)
      200 cd/m²
    • Screen shape
      Flat
    • Screen:
      68.6 cm (27")
    • Screen resolution:
      2560 x 1440 pixels
    • Refresh Rate
      180 Hz