    LG 32GX870A-B
    ×
    Калькулятор рассрочки
    ЦЕНА
    ПЕРВЫЙ ВЗНОС
    КОЛИЧЕСТВО МЕСЯЦЕВ12 месяцев
    Средний ежемесячный платеж
    ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
    25 in stock
    • Response time
      0.03 ms
    • Screen:
      32
    • Refresh Rate
      480 Hz
    • Screen resolution:
      3840 x 2160 pixels
    • Display technology
      OLED
    • HD type
      4K Ultra HD
    • Screen shape
      Flat
    • Display brightness (typical)
      275 cd/m²
    • Built-in speaker(s)
      Yes
    • Brand:
      LG
    • Manufacturer's code
      32GX870A-B
    ДОБАВИТЬ:
    The new genre of gaming monitor
    32″ 4K OLED
    Finally, the wider 32” 4K OLED
    Dual-Mode, double the wonder
    No need to hesitate between refresh rate and resolution. VESA-certified Dual-Mode, you can dive into graphically rich games at UHD 240Hz and instantly switch to FHD 480Hz on a 24″ or 27″ monitor, whichever you prefer, for fast-paced gaming just by pressing a hotkey.
    The brighter OLED
    Brilliance to magnificent play
    Micro Lens Array+
    The evolution of OLED
    DisplayHDR True Black 400 | DCI-P3 98.5%
    The explosion of colours
    Extremely fast 0.03ms response time
    7Wx2 Speaker with DTS Virtual:X
    Spatial sound
    Gamer-centric design
    L-shaped stand, efficient space saving for gaming
    NVIDIA G-SYNC Compatible
    VESA certified AdaptiveSync
    AMD FreeSync Premium Pro
    Bring sharpness to your play
    Anti-glare & Low reflection
    Show only your game
    Comfortable but vibrant
    DP 2.1 and HDMI 2.1
    Amplify gaming output with an OLED display
    This monitor is capable of up to 240Hz refresh rate from DP and HDMI so that gamers can fully enjoy 4K UHD resolution and 240Hz either by DisplayPort or HDMI ports.