    LG 32G600A-B
     259.00
    ×
    Калькулятор рассрочки
    ЦЕНА
    ПЕРВЫЙ ВЗНОС
    КОЛИЧЕСТВО МЕСЯЦЕВ12 месяцев
    Средний ежемесячный платеж
    ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
    19 in stock
    • Response time
      1 ms
    • Screen:
      32
    • Refresh Rate
      180 Hz
    • Screen resolution:
      2560 x 1440 pixels
    • Display technology
      ЖК
    • HD type
      Quad HD
    • Screen shape
      Curved
    • Display brightness (typical)
      300 cd/m²
    • Built-in speaker(s)
      No
    • Brand:
      LG
    • Manufacturer's code
      32G600A-B
    ДОБАВИТЬ:
    Fast Response. Full Screen Immersion.
    This UltraGear™ delivers fast, immersive gameplay on a 32″ QHD curved display, with 180Hz refresh rate, and 1ms response. AMD FreeSync™ ensures smooth, tear-free action, while HDR10 and up to 99% sRGB coverage bring vivid color.
    32″ QHD Curved Display (1000R)
    HDR10 & up to 99% sRGB Color
    Experience Smooth Motion with 180Hz
    With a fast 180Hz refresh rate, you’ll experience smoother frame transitions. Whether you’re working or gaming, enjoy more fluid visuals with less screen stutter and motion blur.
    1ms Response (GtG) for Crisp Gameplay
    AMD FreeSync™
    Action As It Happens
    Black Stabilizer
    Advantage of Accuracy with Crosshair
    Battlestation upgrade Adjustable to Gamer Specs
    Go big with the narrow-bezel, 3-side virtually borderless 32” screen. UltraGear’s sleek, slim design offers adjustable height, tilt, and swivel control for your optimized setup.
    • 32″ QHD curved display expands view for immersive gaming and multitasking comfort
    • HDR10 and up to 99% sRGB deliver vibrant color and crisp visual detail
    • Fast 180Hz delivers sharp, fluid visuals for work and play