    Dahua Technology DHI-LM27-E231
     159.00
    ×
    Installment Calculator
    PRICE
    DOWN PAYMENT
    PERIOD (MONTHS)12 months
    Average monthly payment
    APPLY NOW
    5 in stock
    • Response time
      1 ms
    • Screen:
      27"
    • Refresh Rate
      165 Hz