+372 65 85 355 / [email protected]E-R 10:00 – 18:00, L: 11-16 Madara 33 | Mahtra 1, Tallinn

mouse-fitting-kit1

ZOWIE Mouse Fitting Kit – unikaalne viis leidmaks see õige kaaslane

Kas sa oled kunagi mõelnud, kui oluline ja tihtipeale keeruline on leida just seda kõige õigemat hiirt, mis sobiks nii suuruse kui kuju poolest? See peaks olema protsess sarnane jalanõude ostmisele – me proovime erinevaid tooteid meile sobivas suuruses, et leida see õige. Õnneks on ZOWIE tulnud välja täpselt sellise võimalusega luues toote nimega ZOWIE Mouse Fitting Kit.

Igaühe käsi on erinev ja seetõttu on erinevad ka meie eelistused näiteks selliste toodete puhul nagu hiir ja klaviatuur. Kel on väiksem käsi, see eelistab väikest hiirt. Suure käega võib-olla suuremat. Need, kes on vasakukäelised, sooviksid just vasakule käele mõeldud hiirt. Võimalusi, soove ja vajadusi on väga palju erinevaid ning puhtalt YouTube’st leitud ülevaadete puhul sellist otsust naljalt ei tehta.

ZOWIE Mouse Fitting Kit pakub kõigest 10$ eest võimalust proovida kõiki ZOWIE seeria hiiri, mida on kokku kümme erinevat. 10$ ja saad proovida kümmet erinevat hiirt, pole paha!

Tänu ZOWIE lahkusele saime ka meie endale ühe Mouse Fitting Kit-i. Vaatame, mis see endas sisaldab ning, kas see on asjalik pakkumine või mitte.

zowiehiiredvalm

Mida ZOWIE Mouse Fitting Kit sisaldab?

ZOWIE Mouse Fitting Kit tuleb väga laheda musta-punase disainiga karbis. Seda avades jääb esmapilgul silma kaane peale igaühele mõistetavas tekstis ja pildis tehtud ülevaade toote sisust ja selle ideest. Kümme hiirt, nende nimetused ja asukohad karbis, et teaksid täpselt, millist toodet oled proovinud. Lisaks mõned üldisemad näpunäited ja juhised karbis kaasas olevate ZOWIE hiirte kohta.

Nii nagu varem sai mainitud, on ZOWIE Mouse Fitting Kit’is kogu nende hiirte tootevalik – EC, FK, ZA ja S seeria. Kõik hiired on 100% töökorras ning nende proovimiseks on aega 14 päeva, mis on rohkem kui üks päev hiire kohta. Tundub piisav.

ZOWIE on väga kindlalt arvamusel, et mänguritele mõeldud seadmeid ei pea olema üleliigseid nuppe, valgusteid ja muid vidinaid täis, mis mängudes mitte kedagi tegelikult ei aita. Nii on ka kõik nende hiired (ja monitorid) väga puhta ja minimalistliku disainiga.

Kõik karbis olevad hiired on juhtmega, mis garanteerib võimalikult väikse viivituse hiire kliki ja monitoril toimuva vahel. Kuigi tänapäeval enam juhtmevabade hiirte puhul viivitustega probleeme olla ei tohiks, siis ZOWIE enda tootelisti neid tänaseks lisanud pole, ehk tulevikus.

Väga mugav element kogu selle proovimise juures on asjaolu, et ZOWIE hiired on plug-and-play ehk ühenda hiir arvutisse ja hakka tegutsema. Ei mingit jauramist draiverite või tarkvaraga, mis näeb äge välja, aga kasutamine ajab juuksekarvad halliks.

4 seeriat hiiri

zowiefk2

FK seeria hiired on mõeldud mõlemakäelistele. Sellest tulenevalt leiad hiirtele tavapärased küljenupud toote mõlemalt poolelt, seega oled sa vasaku- või paremakäeline, FK seeria hiired sobivad kõigile. Eriti soovituslik on FK seeria hiir neile, kes peavad oluliseks mõnusat tuge peopesale ehk kasutavad palm grip’i.

zowieec2

EC seeria puhul on tegu ergonoomiliste hiirtega, mis mõeldud paremakäelistele. Selle seeria hiired sobivad suurepäraselt nii nn. palm kui claw grip harrastajatele.

Ühtlasi on see seeria ka minu isiklik lemmik. Claw grip kasutajana tunnen, et EC seeria on just see kõige õigem arvestades minu käe suurust ja viisi, kuidas hiirt hoida eelistan. Selle kuju ja pigem väiksemat sorti suurus toestavad peopesa perfektselt, käsi ei ole kuidagi pinges või ebamugavas asendis.

zowies2

Ka S seeria hiired on ZOWIE toodete hulgast kõige väiksemad ja seega ka kergeima kaaluga hiired. Nende sümmeetriline kuju pakub mugavat toestust just eriti väiksema käega inimestele ja neile, kes eelistavad fingertip või claw grip tehnikat. Erinevalt FK seeriast on S seeria hiired mõeldud paremakäelisele kasutajale.

zowieza

Viimaks mõlemakäelistele mõeldud ZA seeria. Tänu selle hiire pikemale keredisainile, sobivad ZA seeria hiired eelkõige, kes kasutavad hiire hoidmiseks claw grip’i.

Kokkuvõte

Selline võimalus erineva kuju, suuruse ja kaaluga hiiri proovida on geniaalne idee, mida võiksid ka kõik teised tootjad pakkuma hakata. Kõigest 10$ eest on sul võimalus oma kodus omale kõige tuttavama arvuti taga proovida kümmet erinevat hiirt. Enam ei pea poes pärimas käima, kas erinevaid hiiri saaks ja võiks proovida. Olgem ausad, kes viitsiks üldse kuskil poeletil küürutada ja niisama hiirt katsuda? See hiir kätte võtta ja päriselt oma laual proovida on imeline.

NB! ZOWIE Mouse Fitting Kit puhul on tegu ühega esimestest sellelaadsetest toodetest Euroopas, kuhu ZOWIE valmistub antud toodet pakkuma. Saadavus ja täpne hind ei ole hetkel veel teada. Rohkem informatsiooni saab ZOWIE kodulehelt