+372 65 85 355 / [email protected]E-R 10:00 – 18:00, L: 11-16 Madara 33 | Mahtra 1, Tallinn

eft3

Escape From Tarkov

Escape From Tarkov on ülirealistlik MMO stiilis tulistamismäng. Mäng pakub täiesti uuel viisil mänguelamusi ja detailsust relvastuses, mida enne nähtud pole.
Mängu tegevus toimub graafiliselt väga hästi tehtud Venemaa linnas nimega Tarkov. Põhikarakterid töötavad erasõjaväe heaks, mis võitleb ÜRO ja Vene sõjavägede poolt piiratud Tarkovi tänavatel. Mängija ülesandeks on elusalt pääseda sellest linnast võideldes NPC-de ja päris mängijate vastu, kes igal hetkel mängija teele võivad sattuda.

eft
Escape From Tarkovis on mängijal võimalus avastada sõjaväebaasi, linnaasulaid ja väikeseid mahajäetud majakesi – seda kõike väga realistliku graafikaga mängus, milletaolist naljalt ei leia.
EFT on väga komplekse ülesehitusega ja relvamodifikatsioonidega mäng, kust aga ei pääse ka vigastustest, näljahädast ja janutundest. Liikudes läbi Tarkovi tänavate peab mängija koguma erinevaid ellujäämiseks vajalikke elemente – relvad, söök, jook, ravimid ja palju muud.

maxresdefault
Kindlasti on kõige suurem rõhk pandud relvastuse realistlikkusele. Mängijal on võimalik ehitada relvi täpselt nii nagu need ka päriselt toimiksid. Ära ei tohiks unustada, et ka realistikus võitluses võib relv lakata töötamast – kuulid jäävad kinni, igal relval on oma kiirus ning teatud viis, kuidas täpselt lasta nii lähi- kui ka kaugvõitluses – nõnda on see ka Escape From Tarkovis. See on midagi, mida ükski teine populaarne mäng tänapäeval nii detailselt teinud pole.

Kui sured, kaotad kõik.

Rohkem infot EFT kohta leiad siit!

ANNAME FACEBOOKIS ÄRA 4 ESCAPE FROM TARKOV KOODI, osale juba täna!