+372 65 85 355 / [email protected]E-R 10:00 – 18:00, L: 11-16 Madara 33 | Mahtra 1, Tallinn

csgo_dust2.0

Kuidas valida arvuti Counter-Strike: Global Offensive jaoks?

Üks põhilisi nõudmisi esimese mänguarvuti ostul on see, et arvutis saaks vabalt mängida Counter-Strike: Global Offensive ja näiteks Fortnite. Valikuid ja võimalusi on palju, kuid kõik algab sellest, kui tõsiselt soovid sa seda mängu võtta – kas tahad lihtsalt vabal ajal mängida või soovid võtta kõigest maksimumi luues endale parimad võimalused?

Gaming PC Starter 1

Esimeseks mänguarvutiks sobib kindlasti vastava nimetuse saanud Gaming PC Starter 1. Nagu nimigi ütleb, on see alguseks hea valik.

See alla 650€ maksev mänguarvuti kätkeb endas korralikku AMD Ryzen 3 1200 protsessorit, mis on esimese arvuti puhul rohkem kui küll. Lisaks Ryzeni protsessorile on arvutis GTX 1050Ti 4GB ja kiire andmeedastusega 250GB SSD. Erinevate veebisaitide andmetel on koos GTX 1050Ti 4GB graafikakaardiga sellel arvutil võimalik CS:GO-s kätte saada üle 120 kaadri sekundis.

Meie arvutitele on alati soovi korral võimalik juurde lisada nii kettaruumi, mälu kui ka muud!

aerocoolmecha 600x600 1

Gaming PC Combo 3.1

Gaming PC Combo 3.1 on juba veidi tõsisematele mänguritele. See mänguarvuti sobib eelkõige neile, kes otsivad taga võimsust ja häid mängukogemusi ilma, et rahakoti tühjaks peaks tegema. Ligikaudu 1000€ eest saab Gaming PC Combo 3.1 puhul endale arvuti, milles on väga korralik i5-12400F protsessor. Ära ütlemata oluline on see, et arvutil oleks hea graafikakaart.

GTX 1660 6GB Super on sellise summa eest suurepärane GPU erinevate mängude mängimiseks, olgu sinu mängude repertuaaris CS:GO, Fortnite, PUBG või hoopis midagi muud. Arvutis on lisaks muule ka kiire 250GB SSD operatsioonisüsteemi ja tähtsamate mängude jaoks, aga ka 1000GB HDD, kuhu mahub kõik ära, mida vaja on!

combo31

Gaming PC God Mode 3.1

Tõelistele tegijatele ja tryhard mänguritele soovitame Gaming PC God Mode 3.1 mänguarvutit. See on antud kolmest valikust kõige paksema rahakotiga mängurile, aga võimsust on ka kõvasti!
Gaming PC God Mode 3.1 arvutist leiad ülivõimsa i7-12700F protsessori, mis lisaks mängude jooksutamisele saab ideaalselt hakkama ka suuremate graafiliste- ja videoprojektidega.

Lisaks võimsale i7 protsessorile on selles mänguarvutis uus ja absoluutsesse tippu kuuluv RTX 3060Ti 8GB graafikakaart. Sellest graafikakaardist midagi paremat ei leia (Kuni uue seeria kaartideni muidugi, aga ka siis on eelmise seeria GPU-d siiski võrreldava võimsusega). Ilmselgelt kuulub võimsa mänguarvuti juurde ka palju mahtu. PC God Mode 3.1 arvutis leiad tervelt 1000GB ehk 1TB SSD, mis pakub võimalust kõik mängud, failid ja muu hoida ülikiirel kettasüsteemil. Nii käivitub mitte ainult arvuti, vaid ka kõik mängud sekunditega. Ei mingit ootamist ja aja raiskamist!

pc god mode 3.1

Kindlasti tasub mainida, et kui hea arvuti, mis piisavalt hästi CS:GO välja veab (minimaalselt 144FPS), välja valitud, tuleks mõelda korralikule monitorile. Siinjuures räägin ma monitorist, mis on vähemalt 144Hz ja 1ms reageerimiskiirusega. Tõsi, on olemas ka 165Hz ja kõrgemaid monitore, kuid professionaalsetelt mängijatelt tagasisidet kuulates ei ole see vahe nii eriline, et peaks jooksma kõrgema sagedusega monitoride järele.

Valiku monitore, millega enda CS:GO kogemust paremaks teha ning Global Elite kindlustada, näed siit!