+372 65 85 355 / [email protected]E-R 10:00 – 18:00, L: 11-16 Madara 33 | Mahtra 1, Tallinn

fortnite

Sinu lemmik mängu arendajad teenisid üle 3 miljardi puhaskasumit

Epic Games, maailma ühe kõige populaarsema mängu Fortnite ja Unreal Engine arendajad, aasta oli uskumatult hea – firma teenis väidetavalt üle 3 000 000 000 kasumit.

Olgugi, et populaarne battle royale Fortnite on kõigile tasuta, saab mängus soetada hooajalist Battle Pass’i ja erinevaid kosmeetilisi skinne, mida ka nende 125 miljonit mängijat hoogsalt teevad.

2012620

Kuigi Epic Games ei ole ametlikult oma finantsilistest tulemustest vähemalt praeguseks veel rääkinud, on erinevate allikate sõnul suuresti tänu Fortnite’le, mis saadaval sellistel platvormidel nagu PC, PS4, Xbox One ja Nintendo Switch ning iOS/Android, firma kasumid kättesaamatutes kõrgustes. Pane tähele, me räägime siin kasumist, mis on miljardites, mitte käibest.

Ära ei tohi unustada, et Epic Games ei tegele mitte ainult Fortnite arendamisega – neil on ka ülipopulaarne mängumootor Unreal Engine. Lisaks sellele on Epic Games arendamas oma mängupoodi nagu seda on Steam, Origin, UPlay ja teised.

Kindlasti peitub kogu selle suure edu ja raha taga väga hea meeskond arendajaid ja artiste, kes Fortnite alati uue ja värskena püüavad hoida. Kas iga uus skin, relv või muutus kaardil just kõige parem on, see jäägu igaühe enda otsustada, kuid kindel on see, et Epic Games saab oma tööga suurepäraselt hakkama ning Fortnite jääb teemaks veel pikaks ajaks.

banners-011