+372 65 85 355 / [email protected]E-R 10:00 – 18:00, L: 11-16 Madara 33 | Mahtra 1, Tallinn

apex

Üksikmängu laad ei kaasanud piisavalt uusi mängijaid

Alates eilsest, 7. aprillist, on kolmikmängu kõrval Apex Legendsis ka duo ehk kahekesi mängimise võimalus. Seda nii vanal kaardil Kings Canyon kui uues Worlds Edge mängumaailmas.

EA kogukonna juht ehk community manager David rääkis sellest, kuidas paarismängu ehk duo lisamine Apexisse on mängule mõjunud positiivsemalt kui üksikmäng. Seda nii järjekorras mängu oodates kui tiimitöös. Viimase uuendusega (4.2) on Duo püsivalt Apex Legendsis saadaval, seega võta sõber kaasas millal iganes soovid ja mängi – see ei kao kuskile. Kahjuks aga ei saa Duo olema osa Ranked mängulaadist.

Mis saab üksikmängust ehk solo modest? Seda ei tule, kinnitab EA kogukonna juht David. Hea uudis on see, et nad ei ole täiesti maha matnud võimalust tuua solo tagasi limiteeritud ajaks nagu seda tehti eelmine aasta, kuid Apexi disaini arvestades ei sobi üksikmäng jäädavaks mängulaadiks.

“Me disainisime mängu tegelased meelega selliselt, et nad toetaks tiimitööd – üksikmängus on tegelaste erinevad võimalused täiesti kasutud,” kirjutab David foorumis. Lisaks sellele ei aidanud üksikmängu lisamine kaasa uute mängijate tulekule Apexisse, mis on üks põhilisi argumente üldse, mis puudutab erinevate laadide testimist mängudes.

Sellest, mida David veel rääkis ning, mis uuendused ja muudatused tõi kaasa Apex Legends 4.2 uuendus, saad lugeda siit!