ÜLEVAADE: MSI Nightblade MI2

ÜLEVAADE: MSI Nightblade MI2

untitled-01

MSI Nightblade MI2 on üks parimaid valikuid LAN-i sõpradele

Mõni aeg tagasi saatis meile MSI Europe ülevaate tegemiseks maailma ühe väikseima (kõigest 10L mahuga) mänguarvuti, mille sisu ei ole kindlasti see, mida esmalt arvata võiks. Ära hinda raamatut kaane järgi on siinkohal vast kõige õigem öelda. :)

Kuigi Nightblade MI2 on mahult kõigest 10L, mis teeb sellest ühe väikseima personaalarvuti maailmas, on selle sisse kenasti pakitud kõik, mida üks korralik mängur tahta võiks. Neile, kes ekstreemset jõudu taga ei aja, vaid keskenduvad pigem igapäevategevustele ja mängimisele (kusjuures olgu selleks või kõige kaasaegsemad mängud), on MSI Nightblade MI2 üheaegselt nii hea hinna kui ka kvaliteediga arvuti. Mis kõige tähtsam – kui oled pidev ringiliikuja või meeldib näiteks võrgupidusid külastada, siis sellele arvutile ei saa lihsalt ära öelda – pane koolikotti ja ruumi jääb ülegi.

Mis meile saadetud MSI Nightblade MI2 endas sisaldab?

OS: Windows 10 Home

CPU: Intel Core i7-6700 3.4GHz

GPU: GTX 960 DDR5 4GB

Kõvaketaste maht: 1TB HDD + 128GB SSD

RAM: 8GB

Esmapilgul mõtlesin, et mis see 8GB RAMi ikka on, kuid oma töö tegi ära paremini kui oleksin osanud oodata. Päris ausalt üllatas mind! 

Kusjuures tuleb ära märkida, et arvutil on mitmeid erinevaid konfiguratsioone, mistõttu on võimalik selles samas väikses 10 liitrises arvutis kasutada hoopis kuni 32GB RAMi ja graafikakaardiks GTX 1060 6GB GDDR5. Seda on rohkem kui küll sellise mänguarvuti eest, mis vabalt koolikotti mahub.

MI2_Desktop

Proovides mängida Counter-Strike: Global Offensive’t, mis põhiline mäng, mille põhjal meie mänguarvuteid tahetakse ehitada, tuli allolevatel seadetel keskmiseks FPS-ks ca 250-300, kohati isegi 400 ligi, mis väga palju ei kõikunud ning püsis üsna stabiilselt.

730_screenshots_20161217162117_1

 

MSI Nightblade MI2 sisaldab lisaks kõigele muule ka võimalust valida korpusel olevate LED-de värvi ning selle liikumismustreid, kiirust ja aega. Võimalusel saad valguse ka muusikarütmis käima panna, mis iseenesest on väike detail, mis selle pisikese ja väga ilusa disainiga arvuti veel vägevamaks teeb.

Arvutisse installeeritud Gaming Center on väga kasutajasõbralik pisikene programm aitamaks hõlbustada mängimist, muutes arvuti süstemaatiliselt just käimasolevale mängule pühendunuks ning soovi korral ka valgust või näiteks heliseadeid laseb muuta. Kusjuures arvutisse juba installeeritud heliseadistamisprogramm pakub nüüd hiljuti ka CS:GO-sse tulnud HRTF-stiilis heli, mis teeb sinu kõrvadele lausa pai – see on kristallselge ning enam ei aja sa sassi, kas vastane tuleb CT-st või A short’st. :)

MSI poolt saadetud Nightblade MI2 on ka valmis VR elamusteks, mis järjekordselt oli üllatav, kuid imesid juhtub. Nii, et kindlasti ei pea selle arvuti ostul kaugeltki mitte pettuma!

Ainus asi, mis kogu selle testimise ja katsetamise protsessi juures pidevalt häiris, oli PSU kahin. See on probleem, millega MSI peab kindlasti tegelema ning võib-olla uuematel versioonidel ka paremaks tehtud on. Kui kõrvaklapid peas või lihtsalt oma asju tegemas, siis just tähele ei panegi, aga kui korra kuulama jääda, on häiriv küll. See pisiasi aga ei peaks olema otsutav arvuti ostmisel – alati on võimalus olemasolev toiteblokk välja vahetada.

 

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook