Mis peitub MSI võimsas silindrikujulises Vortex mänguarvutis?

Mis peitub MSI võimsas silindrikujulises Vortex mänguarvutis?

MSI Vortex

 

Ajal, mil Apple enda Mac Pro-ga välja tuli, sai see koheselt tänu enda kujule nimetuseks “prügikast”. Paistab, et MSI pole tahtnud sugugi “nõrgem” välja näha ning nüüd on ka Windowsil enda “prügikast” – küll aga kordi võimsam ja, mis seal salata, ilusam!

Mis peitub uues VR-valmis MSI mänguarvutis?

Esmalt, nagu ka küsimus ütleb, on tegu VR-valmis mänguarvutiga. The Vortex on ca. 27cm pikk, mis on enam-vähem võrdne tavapärase subwoofriga. Mänguarvuti riistvarasse kuulub 4.0GHz Intel Core i7-6700K, 64GB DDR4 RAM, dual Nvidia GeForce GTX 980 graafikakaart ja Super RAID 4.

MSI Vortex hinnad algavad alates 2200USD-st, mis hinnaga võiks Eestis antud toode müügile tulla, hetkel veel öelda ei oska, kuid anname sellest teada nii kiiresti kui võimalik. Hinnast olenemata on antud ülikauni “prügikasti” soetamine väga hea sissetulek, kui omad Oculus Rifti ning tahad seda kasutada oma mänguarvutis. Virtuaalreaalsus on tulevik!

MSI Vortex

 

MSI Vortex võimsus on enneolematu

Olenemata oma üsna pisikesele väljanägemisele, on MSI teinud suurepärast tööd MSI Vortex võimsuse nimel. See väike MSI mänguarvuti on võimeline korraga kasutama kuni 6 videoväljundit, lisaks on arvuti 4K valmisolekus ning vabalt kasutatav Oculus Rifti või HTC Vive’ga. Mängurite rõõmuks sisaldab Vortex Killer DoubleShot X3 PRO-d. See tähendab, et võid muretult streamida ning mängida kõrgkvaliteetsete seadetega mänge.

 

Lisaks kõigele on arvutit võimalik juhtida otse telefonist – Android ja iOS.

Vortex MSI on Vortexi puhul erilist tähelepanu pööranud mänguritele pidevalt peavalu tekitavale probleemile – jahutus.

See ei tohiks uue MSI Vortex mänguarvutiga enam mingisugune probleem olla. Ettevõtte sõnul sisaldab arvuti endas 360-kraadist Silent Storm jahutust, mis viib kuuma õhu alt üles ning sealt edasi arvuti kerest välja.

 

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook