Millise mängu treiler on YT kõige vihatum?

Millise mängu treiler on YT kõige vihatum?

Battlefield1_Reveal_02.0

Battlefield 1 treiler on kõige enam meeldimisi saanud treiler YT-s

Battlefield 1 treiler avalikustati eelmisel nädalal ning analüüsides video meeldimisi ning vaatajate arvu, tundub, et on hakkama saadud ühe väga hea mänguga .. või äkki ainult hea treileriga?

BF-i vastane selles võitluses on Call of Duty, mille uue mängu COD: Infinite Warfare treiler avalikustati nädal enne BF1 treilerit ning, millest on saanud kõige aegade vihatuim mängude treiler. Tundub, et mängijatele siiski ei meeldi COD-i pidev liikumine tuleviku suunas, mis on kaugel Call of Duty algusaegadest. Miks meid ometigi ei kuulata!?

Praeguse seisuga on Battlefield 1 treilerit vaadatud 22.7 miljonit korda ning sellel on 1.2 miljonit meeldimist; uut COD-i videot on aga vaadatud 16 miljonit korda ning meeldimiste arv jääb samuti 1.2 miljonit kanti, kuid kui BF1 on mitte-meeldimisi vaid 21.7 tuhat, siis COD-il on neid 1.5 miljonit. Päris suur vahe!

Infinity Ward on teinud kavala sammu lisades COD: IW-ga kaasa ümber tehtud COD4, mis on kõige aegade parimaks FPS-ks tunnistatud mäng ning kauaaegsete Call of Duty fännide lemmik. Call of Duty: Infinite Warfare jõuab poelettidele koos COD4 uusversiooniga 4. novembril. Uus Battlefield seevastu aga on mänguritele kättesaadav juba alates 21. oktoobrist.

Millist mängu Sina eelistad – Battlefield või COD?

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook