Meist

pcgamer-logo

MEIST

Manguarvutid.ee on Eesti ainus 100% mänguritele suunatud veebipood!

On oluline, et meelelahutuse suurim kategooria saaks teenitult parima teenusepakkumise osalemiseks. Selleks on Manguarvutid.ee koondanud enda meeskonda aastatepikkuse IT-teadmistega spetsialistid, kes aitavad kliente individuaalselt igal vajalikul sammul!

Manguarvutid.ee pakub võimaluse soetada mitmes erinevaid kategoorias tooteid ning seda kõike läbitöötatult oma-ala spetsialistidega. Lisaks nõustab mänguritele suunatud e-pood kõiki kliente enne ostu sooritamist vastavalt kliendi nõutele ja eesmärkidele toote ostmisel.

Manguarvutid.ee lisab oma klientidele väärtust pakkudes parima hinnaga arvutite komplekteerimisvõimalust ning Liisi ja SVEA järelmaksu.

KKK (Korduma Kippuvad Küsimused)

Kui kiiresti ma tellitud arvuti kätte saan?

– Oma arvuti saate kätte 2-4 tööpäeva jooksul.

Kas pakute ainult lauaarvuteid?

– Valikus nii mänguarvutid, komplektid, sülearvutid kui ka monitorid.

Kas komplektis on klaviatuur ja hiir ka?

– Jah, arvutikomplektis on nii monitor, kui ka klaviatuur ja hiir. Mõnel komplektil on ka kõrvaklapid olemas.

Ma ei oska valida…

– Individuaalne nõustamine professionaalsel tasemel – kirjutage meile info@manguarvutid.ee, hea meelega aitame Teid.

Kas järelmaksuga saab ka?

– Jah, teeme koostööd kahe järelmaksupartneriga: Liisi ja Svea Järelmaks. Liisi pakub 0% sissemaksega järelmaksud 0eur lepingutasuga. Svea küsib vähemalt 10% sissemakse, kui summa ületab 1000eur, aga intress on hästi soodne. Taotlege järelmaksu – pakume Teile kõige soodsama lahenduse.

Kas arvutitel on garantii?

– Kõikidel toodetel on vähemalt 12-kuuline garantii: lauaarvutitel 24 kuud, sülearvutitel 12-36 kuud.

Kas saab arvuti ka koju tellida?

– Jah, pakume tasuta kohaletoimetamist üle Eesti. Tellimuse vormistamisel võite valida, kas saadame lähimasse pakiautomaati või otse kulleriga koju.

Kas arvuti on selline, nagu pildil?

– Pildid on illustratiivsed. Seega enne tellimust täpsustage, kas saate kätte just seda korpust/monitori/komplekti või muu või samaväärset asendust.

Kas saan kauba tagastada kui midagi ei sobi

-Kui meie e-Poest tellitud kaup ei sobi on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. (Ei kehti seaduse järgi salongist ostmise korral). Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras (ei kehti pakendite puhul mida ei ole võimalik lõhkumata avada). Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest. E-poel on õigus nõuda tagastamiskulusid kuni 10 Euri (1 Eur = 15,6466 krooni) välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule või on kahjustustega mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.

Facebook