Loe, mida professionaalsed CS:GO mängijad arvavad Inferno asendamisest Nukega

Loe, mida professionaalsed CS:GO mängijad arvavad Inferno asendamisest Nukega

oldnuke

Parimad CS:GO mängijad räägivad Inferno => Uus Nuke vahetusest

 

Paljud suurturniirid lõppesid justnimelt – ja seda väga võrdselt – Infernos, mis on üks läbiaegadega parimaid kaarte olnud nii CS 1.6 kui ka CS:GO’s. Valve võttis vastu otsuse eemaldada Inferno täielikult competitive Counter-Strikest (Ilmselt eesmärgiga seda täielikult uuendada ning siis tagasi tuua) ning tõid seejuures asemele uusversiooni Nuke’st, mida kahjuks või õnneks enamus mängijaid nii professionaalsel kui ka mitte-professionaalsel tasemel hea meelega vastu ei võtnud!

PCGamer tegi juttu erinevate kõrgtasemel Counter-Strike mängivate meestega ning uuris, millised on nende arvamus sellisest map pool’i vahetusest.

 

inferno

Robin “Flusha” Rönnquist räägib, et tema pole kindlasti uue Nuke’i fänn. Ta ütleb:”Me mängisime seda mõned korrad ning püüdsime saada paremaks, aga uus Nuke on nii kaootiline, et sellel hästi mängimine on küsimärgiga. Seal on kõike liiga palju – üks vale ajastus ning sa oled surnud.”

Seevastu Adam “friberg” Friberg NiP’st ütleb, et nemad on suured Nuke’i sõbrad ning on mänginud seda kogu aeg!

“Ma polnud alguse selle poolt, kui Nuke ära võeti,” räägib Finn “karrigan” Andersen, kes on Astralise kapten. Inferno kohta räägib ta, et see hakkas talle järjest enam meeldima ning on kurb, et see praeguseks competitive map pool’st eemaldatud on. Karrigan jääb ootama, mis “uus Inferno” toob!

Mis on Sinu arvamus uuest Nuke’st ja Inferno eemaldamisest? Kas mängisid vana Nuke ja Infernot tihti? Millised võiks olla Inferno tulevased uuendused?

 

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook