Häkkide loomine võib su Lõuna-Koreas vangi viia

Häkkide loomine võib su Lõuna-Koreas vangi viia

häkk

Mänguloojate poolt seatud reeglite rikkumine võib tuua vangistuse

Lõuna-Korea on võtnud suure sammu mängude häkkimise vastu ning nüüdsest on uue seaduse kohaselt õigus häkkide loojaid karistada kuni 5 aastase vangistuse või maksimaalselt 43 000 dollarilise rahatrahviga.

Seadus ei räägi küll otseselt e-spordist ja mängudest nagu Counter-Strike, Overwatch või muu sarnane, küll aga üldiselt mänguloojate poolt seatud reeglite rikkumisest, mille hulka kuuluvad ka wallhack, aimbot, triggerid jms.

arvutikokku

Tänapäeval, kus suurimad e-spordi ettevõtted nagu Valve ja Blizzard või Riot seisavad silmitsi sellise probleemiga igapäevaselt, proovides leida lahendusi häkkide ja nende loomise vähendamiseks, on see neile kindlasti rõõmustav uudis. Küsimusi tõstatab seaduse efektiivsus ning kui tõsiselt seda käsile võetakse, millised on jälgimismeetodid ning kui praktiline see kokkuvõttes on – eks seda näitab aeg.

Kas ka teised riigid peaksid sellise sammu astuma?

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook