Ära osta uut Call of Duty’t Windows 10 Store’st

Ära osta uut Call of Duty’t Windows 10 Store’st

call_of_duty_modern_warfare_remastered_mp_backlot_2

Erinevatel platvormidel (sh PC) ostetud CoDi omavahel mängida ei saa

Call of Duty sõbrad, ärge ostke uut CoD-i Windows 10 Store’st, kui te soovite mängida nendega, kes mängu soetanud Steamist!

Infinite Warfare ja Modern Warfare Remastered ei toeta erinevate platvormide-vahelist mängimist. Peale selle, et need, kes on mängu ostnud PlayStationile ning Xboxile ei saa omavahel mängida, ei saa ka need, kes mängu ostnud Windows 10 Store’st mängida Steamist mängu ostnud sõpradega.

 

COD-Infinite-Warfare_MP_Frost-1_WM2-1200x675

Activision on võtnud mitmeid üllatavaid samme müümaks oma uusversiooni (või AW-i “uuendust”?) Call of Duty’st. On kõigile teada lugu, ja seda ka Activisionile, et selleaastane müük tuleb suures osas tänu Modern Warfare Remastered versioonile, mitte niivõrd Infinite Warfare’st. Paljud ootasid, et ehk on võimalik osta MW Remastered eraldi, kuid kahjuks mitte – kaval samm Activisonilt, teisalt jällegi kurvastab see kõiki tõelisi Call of Duty huvilisi!

Kas Sina oled juba Infinite Warfare või Modern Warfare Remastered mänginud?

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook