3 põhjust, miks ehitada enda isiklik arvuti

3 põhjust, miks ehitada enda isiklik arvuti

pcbuild1

Arvuti komplekteerimine pole tegelikult midagi nii keerulist, kui sa arvad

Paljudele tundub arvutite ehitamine midagi väga õudset – jube keeruline, palju pusimist ja justkui oleks nagu kulukas ka. Tegelikult on tänapäeval kõik väga lihtsaks tehtud kõige soodsamate komponentide otsimisest kuni komplekteerimise õpetusteni välja.

Su lemmik arvuti ehitamine on soodne

Loomulikult on lihtsam osta eelnevalt komplekteeritud arvuti, mis sinuni jõuab ning kohe kasutusvalmis on, aga see on üsna kulukas. Selle asemel, et eel-komplekteeritud arvuti ostul kinni maksta komponendid, töötajate aeg, transpordikulud jms, lase meil komplekteerida arvuti vastavalt sinu soovidele ning garanteerime, et selle koguhind tuleb soodne. Vaata lähemalt siit!

1

Ise tehtud, hästi tehtud – arvuti on palju erilisema väärtusega ning isiklikum

Üks parimaid asju arvuti ehitamise juures on vabadus teha kõike, mida soovid. Ostes eelnevalt komplekteeritud arvuti pead sa – vähemalt esialgu – leppima sellega, mis kellegi poolt kokku kleebitud on.

Arvutit ehitades valid sa kõik ise – komponentide brändist nende suuruste ja värvini välja. Lisaks sellele saad sa ehitada arvuti täpselt vajadustele vastavalt – võib-olla sa streamid, äkki hoopis vajad võimsat arvutit video- ja fototöötluseks. Valik on sinu kätes!

Vabadus!

Isiklikult komplekteeritud arvuti annab vabaduse. Nagu eelnevalt öeldud on sul võimalik valida kõik enda maitsele vastavalt – brändist värvideni välja. Mõtle, mida kõike võiks kokku ehitada!

Lisaks täielikule vabadusele ehitada seda, mida sina naudid ning, mida sinu silmad naudivad, säästad ka raha. Vahel isegi sadu eurosid.

Kui Sa kardad, et ei oma piisavaid teadmisi õigete komponentide valikul või komplekteerimisel, siis võta ühendust meie spetsialistidega – garanteerime Sulle parima võimaliku hinna!

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook